Archiwum

Informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych:

1. Administrator  Danych Osobowych

Administratorem Danych Osobowych  (ADO)  w  Przedszkolu Gminnym w Wilkołazie  jest: Dyrektor Przedszkola Gminnego w Wilkołazie  Wanda Cegłowska

Adres: Wilkołaz Pierwszy 7 23-212 Wilkołaz

Kontakt: 818212011

1. Inspektor Ochrony Danych

ADO wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD)

Dane kontaktowe inspektora:  e-mail: iod@rodokontakt.pl

1. Przetwarzanie danych osobowych przez ADO    odbywa się  w ściśle określonych celach,  zgodnie z prawem w jednej lub kilku poniżej opisanych sytuacjach:
  • w celu wypełnienia obowiązku prawnego;
  • o ile jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby fizycznej;
  • jeśli jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
  • za wyraźną zgodą danej osoby.

4. Mówiąc o danych osobowych  należy rozumieć  wszystkie zgromadzone  tam zasoby informacyjne zawierające ten rodzaj  danych  niezależnie od ich postaci: papierowej czy elektronicznej.

5. Czas przechowywania danych osobowych zależy od kategorii tych danych i wynosi od kliku do kilkudziesięciu lat i warunkowany jest przede wszystkim przepisami prawnymi.

6. Dane osobowe mogą być udostępniane upoważnionym prawnie instytucjom lub organom państwa zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie na ich wniosek.

7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane przez ADO przysługują następujące prawa:

1. do dostępu do swoich danych;
  2. do sprostowania swoich danych;
  3. do usunięcia swoich danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania swoich danych;
  5. do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych;
  6. cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie nie wpływa na przetwarzanie,   które było dokonywane wcześniej w związku ze zgodą, której udzieliłeś wcześniej;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. ADO nie przetwarza danych osobowych poza UE .

9. ADO chroni wszystkie informacje, w tym dane osobowe, przed nieuprawnionym dostępem, czy modyfikacją na poziomie organizacyjnym i technicznym

Podstawa prawna UE:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Podstawa prawna PL:

Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

1. Administrator  Danych Osobowych

Adres: Wilkołaz Pierwszy 7 23-212 Wilkołaz

Kontakt: 818212011

1. Inspektor Ochrony Danych

ADO wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD)

Dane kontaktowe inspektora:  e-mail: iod@rodokontakt.pl

• w celu wypełnienia obowiązku prawnego;
  • o ile jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby fizycznej;
  • za wyraźną zgodą danej osoby.

1. do dostępu do swoich danych;
  2. do sprostowania swoich danych;
  3. do usunięcia swoich danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania swoich danych;
  5. do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych;

8. ADO nie przetwarza danych osobowych poza UE .

Podstawa prawna UE:

Podstawa prawna PL:

Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych

Wesołego Alleluja!

W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć wszystkim pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością, radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań z rodziną.

Wielkanocna Palma przedszkolaków

Szanowni Rodzice!

Serdecznie  zapraszamy do prezentacji palmy wielkanocnej wykonanej

wspólnie z dziećmi podczas uroczystej Mszy Świętej w Niedzielę Palmową

(tj.25.03.2018 r.), która odbędzie się w kościele Parafialnym w Wilkolazie

o godz. 10.30.

Prosimy  o wcześniejsze przyjście do przedszkola (godz. 10.00), zabranie

i przeniesienie palmy z dziećmi do kościoła.

Ogłoszenie- deklaracje.

Prosimy o składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

przez dzieci na rok szkolny 2018/19w sekretariacie przedszkola

do dnia 27 lutego 2018r.(wtorek).