Konkursy

Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Majowa łąka” organizowanego przez Przedszkole Gminne w Wilkołazie

Dnia 10.05.2024r. w Przedszkolu Gminnym w Wilkołazie odbyło się rozstrzygnięcie
I Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Majowa łąka”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z przedszkoli
i oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Na konkurs wpłynęło 148 prac w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki (50 prac) oraz 5-6 latki (98 prac). Komisja oceniała 146 prac, dwie prace nie zostały poddane ocenie, ponieważ były wykonane niezgodnie z regulaminem, format prac przekraczał A4 i A3.

Komisja przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych, określonych w regulaminie konkursu, następującym osobom:

3 – 4 latki

I miejsce – Karolina Weber (Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś”; Lubliniec)

II miejsce – Ignacy Śpiewak (Przedszkole Niepubliczne „Odkrywcy Talentów” Lublin)

III miejsce – Hanna Sikorska (Oddział Przedszkolny przy SP im. ks. Piotra Skargi w Kobylinie-Borzymach)

Wyróżnienie – Szymon Huć (Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś”; Lubliniec)

Wyróżnienie – (Wiktoria Czartoryjska (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie)

Wyróżnienie – Pola Łącz (Zespół Szkół w Maliniu-Publiczne Przedszkole w Ławnicy; Tuszów Narodowy)

5 – 6 latki

I miejsce – Pola Radkiewicz (Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie)

II miejsce – Joanna Kud (Przedszkole Publiczne przy ZSP w Wysokiej)

Maja Seń (Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie)

III miejsce – Nela Bluszcz (Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi)

Alicja Beling (Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi)

Wyróżnienie – Oliwia Czajkowska (Przedszkole nr 23; Bielsko-Biała)

Wyróżnienie – Małgorzata Mandla (Miejskie Przedszkole nr 25 im. Króla Maciusia I; Katowice)

Wyróżnienie – Hanna Oblęgor (Przedszkole Publiczne nr 4 im. Juliana Tuwima; Radom)

Serdecznie gratulujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu oraz opiekunom za ich kreatywność,  zaangażowanie i wytrwałość. Do zobaczenia za rok!!!

Nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane do 24 maja 2024r.

Dyplomy dla dzieci za udział w konkursie będą do pobrania ze strony naszego przedszkola od 17 maja 2024.